DLACZEGO MY

Specjaliści od Bezpiecznej utylizacji odpadów niebezpiecznych

Wyobrażamy sobie zielony świat, w którym dbamy o środowisko i prowadzimy zrównoważone życie. 

Edukacja

Edukacja, aby zapobiegać niszczeniu
natury i chronić środowisko

Wsparcie

Wsparcie instytucji i firm dzięki zrównoważonym
rozwiązaniom gospodarki odpadowej 

Cel

Naszym celem jest dostosowanie rozwiązań
aby przyczynić się do stworzenia zielonego świata

sr1111

Nasza fundacja jest tutaj aby Tobie pomóc

Przeszliśmy długą drogę od  momentu powstania ludzkości na ziemi. W cieniu wielu problemów, zmiana klimatu zagraża naszej egzystencji na naszej pięknej planecie, którą nazywamy domem. 

Dbamy o ludzi i planetę. Toczymy wspólną walkę z odpadami aby dbać o ochronę środowiska. W pogoni za zielonym światem prowadzimy edukację ekologiczną i proponujemy zrównoważone rozwiązania.

KIM JESTEŚMY

Nasze poświęcenie czyni nas wiernymi naszemu celowi

Jesteśmy Fundacją działającą w branży usuwania odpadów niebezpiecznych. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania, zapewnienia logistyki, aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierzemy udział i dbałość o ochronę środowiska.

Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwala nam zarządzać odpadami efektywnie, wydajnie i sprawnie. Nasi klienci obniżają dzięki temu koszty utylizacji i przyczyniają się do zachowania materiałów nadających się do recyklingu.

sr2222
sr3333

Fundacja smartRECYKLING kompleksowo zarządza odpadami niebezpiecznymi. Dlaczego kompleksowo? Bo kiedy odpady są nam przekazywane, nasza praca dopiero się zaczyna.
Wywóz odpadów to nie jedyny obszar naszej działalności.

W Fundacji działamy przejrzyście, terminowo i za rozsądną cenę. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem odpadów niebezpiecznych. Zajmujemy się utylizacją odpadów kolejowych. Oferujemy rozwiązania skrojone na miarę i dopasowane do potrzeb naszych klientów.